Підпиши петицію за звільнення Анатолія Могильова з посади міністра внутрішніх справ!                         У Києві відбудеться акція "Опір цензурі" на підтримку свободи слова                         "ОПІР" вимагає звільнити з-під варти журналіста Богдана Осинського

motokisa

jek2002

Сергій Чаплигін

she92

titov-dimonchik

Вічний революціонер

spfedorov

shukachistyny

Збітнєв Юрій

begey lyubomur

Лялька РА

Русланн

aleksnik

AVErm

actros9
В наших лавах зараз:
220 людей

Приєднуйся до ОПОРУ

Реєстрація
 • Статті
  Безкарна справа. Думки з приводу роковин загибелі Ігоря Індила


  Днями виповнився рік від дня загибелі студента Ігоря Індила. Ця резонансної події сколихнула все суспільство і вилилася в масові акції протесту проти свавілля міліції.

  Та попри те винних так і не було покарано. Ба більше, кількість випадків загибелі українських громадян у міліцейських відділках після випадку з Індилом зросла в десятки разів.

  24.05.2021 Читати повністю
   
  Ти і міліція: як зробити своє життя безпечнішим


  Ми будемо говорити про міліцію, а точніше про те, як тобі уникнути випадків приниження та жорстокості з боку правоохоронців. Сам розумієш – тема актуальна.  


  24.05.2021 Читати повністю
   
  Як правильно організувати акцію протесту


  «Страшно, коли влада вважає народ своїми рабами, але ще страшніше, коли народ з цим згоден». Це не про нас. Події, які останнім часом відбуваються в Україні, свідчать – настрої протесту в суспільстві невпинно посилюються, і це нормальна реакція кожної людини на нереалізовані надії і невиконані обіцянки влади.


  20.05.2021 Читати повністю
   

  Всі статті

26.05.2021

У Луганську активісти "ОПОРУ" виступили проти деградації освіти

25 травня у Луганську, в рамках всеукраїнської акції протесту, відбулась акція "Проти деградації освіти",  до якої приєднались активісти мережі громадської дії"ОПІР". 

Учасники заходу  тримали плакати з вимогами до керівництва МОНМСу  та вигукували гасло "Знання не товар, універ —не базар!".

Зокрема, протестувальники вимагали відхилення теперішньої редакції законопроекту «Про вищу освіту», припинення тиску на органи студентського самоврядування, підняття стипендій до рівня прожиткового мінімуму, надання реальної автономії вишам  та ін.

Також учасники акції висловили занепокоєння зростанню корупції  у системі ВНЗ та МОНМС та вимагали відставки українофобського міністра Дмитра Табачника.

Подiлитись посиланням: