Підпиши петицію за звільнення Анатолія Могильова з посади міністра внутрішніх справ!                         У Києві відбудеться акція "Опір цензурі" на підтримку свободи слова                       

streetreiser

patriot36

atlantida

orysia

patriot

libertylee

Фотина

Українець

sivergrad

Novik-007

Тимур книш

Андрій Денисенко

feodot

allo

rr2011
В наших лавах зараз:
236 людей

Приєднуйся до ОПОРУ

Реєстрація
 • Статті
  Якщо законопроект Табачника приймуть – буде революція


  Навчальний рік, що закінчився, ознаменувався бурхливими студентськими протестами у відповідь на ініціативи та нововведення “головного освітянина” Дмитра Табачника. Але перед тим, як роз’їхатися по домівках і курортах, молодь пообіцяла міністру гарячу осінь. Тож чого чекати восени від студентства?


  14.07.2021 Читати повністю
   
  Режим Януковича в цифрах і фактах. Вмикай ОПІР – вимкни Януковича!

  УКРАЇНЦІ ЗУБОЖІЮТЬ:

  За даними ООН в 2010 році реальні доходи українців упали на 10 %, рівень бідності зріс на 0,4 % і досяг 26,4 % (12,5 млн. осіб). 


  23.06.2021 Читати повністю
   
  Росія хоче ВСЕ


  Весело спостерігати, як Президент Янукович починає освоювати антиросійську риторику. Як спікери Партії Регіонів з нерозумінням і обуренням оцінюють позицію російської сторони і по переговорах по газу, і щодо митного союзу, і щодо введення мита на українські товари. Але найбільш кумедно виглядає прем'єр Азаров, коли огризається Путіну на переговорах про ціну на газ.


  10.06.2021 Читати повністю
   

  Всі статті

24.05.2021

Свято Героїв у Харкові

23 травня в приміщенні харківської книгарні «Є» відбулись заходи присвячені Дню Героїв.

На початку заходу викладач НТУ ХПІ, член КУНу, Іван Туренко розповів про діяльність УПА на західних теренах України. Розповідь тісно перепліталися з життєвими долями конкретних людей і сприймалася напрочуд легко.

Козаки Харківського Обласного Осередку Козацтва та Офіцерів запасу «Наша воля» показали елементи бойового гопака та продемонстрували свою вправність у володінні шаблею.

Після цього всі бажаючи мали нагоду передивитись новий чеський фільм «Бандерівці», який побудований на свідченнях очевидців боротьби УПА за незалежність України.

Святковий вечір завершився спільним виконанням українських повстанських пісень.

Історична довідка: День Героїв - щорічне свято, яке встановлене на честь українських вояків — борців за волю України, передовсім, лицарів Київської Русі, козаків Гетьманської Доби, січових стрільців та вояків Армії УНР, УПА та діячів ОУН.

Нагадуємо, що організаторами заходу виступили: ХОО «Наша Воля», ХОО МНК, ХОО ВМГО «Молода Просвіта», Мережа громадянської дії «ОПІР». 
Подiлитись посиланням: