Підпиши петицію за звільнення Анатолія Могильова з посади міністра внутрішніх справ!                         У Києві відбудеться акція "Опір цензурі" на підтримку свободи слова                         "ОПІР" вимагає звільнити з-під варти журналіста Богдана Осинського

motokisa

jek2002

Сергій Чаплигін

she92

titov-dimonchik

Вічний революціонер

spfedorov

shukachistyny

Збітнєв Юрій

begey lyubomur

Лялька РА

Русланн

aleksnik

AVErm

actros9
В наших лавах зараз:
220 людей

Приєднуйся до ОПОРУ

Реєстрація
 • Статті
  Безкарна справа. Думки з приводу роковин загибелі Ігоря Індила


  Днями виповнився рік від дня загибелі студента Ігоря Індила. Ця резонансної події сколихнула все суспільство і вилилася в масові акції протесту проти свавілля міліції.

  Та попри те винних так і не було покарано. Ба більше, кількість випадків загибелі українських громадян у міліцейських відділках після випадку з Індилом зросла в десятки разів.

  24.05.2021 Читати повністю
   
  Ти і міліція: як зробити своє життя безпечнішим


  Ми будемо говорити про міліцію, а точніше про те, як тобі уникнути випадків приниження та жорстокості з боку правоохоронців. Сам розумієш – тема актуальна.  


  24.05.2021 Читати повністю
   
  Як правильно організувати акцію протесту


  «Страшно, коли влада вважає народ своїми рабами, але ще страшніше, коли народ з цим згоден». Це не про нас. Події, які останнім часом відбуваються в Україні, свідчать – настрої протесту в суспільстві невпинно посилюються, і це нормальна реакція кожної людини на нереалізовані надії і невиконані обіцянки влади.


  20.05.2021 Читати повністю
   

  Всі статті

23.05.2021

У Луганську протестували проти підвищення тарифів у громадському транспорті

20 травня у Луганську біля пам'ятника Т. Г. Шевченку пройшла акція протесту проти рішення міської ради щодо підвищення тарифів на проїзд у громадському транспорті. До заходу долучились  луганські активісти мережі громадянської дії "ОПІР".

 «Підвищення цін на проїзд у маршрутках безпідставна, собівартість даної послуги не більше 60 копійок», - говорить активіст «ОПОРУ» Іван Жеведь.
За його словами, представники влади намагались перешкодити проведенню акції включенням великого екрану з трансляцією зовнішньої реклами та міських новин, голосніше, ніж у звичайний день.

На зустріч із громадськими активістами був запрошений заступник міського голови Луганська, голова міського осередку Партії регіонів Олександр Ткаченко, але він відмовився виступити перед громадою.

Подiлитись посиланням: