Підпиши петицію за звільнення Анатолія Могильова з посади міністра внутрішніх справ!                         У Києві відбудеться акція "Опір цензурі" на підтримку свободи слова                         "ОПІР" вимагає звільнити з-під варти журналіста Богдана Осинського

motokisa

jek2002

Сергій Чаплигін

she92

titov-dimonchik

Вічний революціонер

spfedorov

shukachistyny

Збітнєв Юрій

begey lyubomur

Лялька РА

Русланн

aleksnik

AVErm

actros9
В наших лавах зараз:
220 людей

Приєднуйся до ОПОРУ

Реєстрація
 • Статті
  Безкарна справа. Думки з приводу роковин загибелі Ігоря Індила


  Днями виповнився рік від дня загибелі студента Ігоря Індила. Ця резонансної події сколихнула все суспільство і вилилася в масові акції протесту проти свавілля міліції.

  Та попри те винних так і не було покарано. Ба більше, кількість випадків загибелі українських громадян у міліцейських відділках після випадку з Індилом зросла в десятки разів.

  24.05.2021 Читати повністю
   
  Ти і міліція: як зробити своє життя безпечнішим


  Ми будемо говорити про міліцію, а точніше про те, як тобі уникнути випадків приниження та жорстокості з боку правоохоронців. Сам розумієш – тема актуальна.  


  24.05.2021 Читати повністю
   
  Як правильно організувати акцію протесту


  «Страшно, коли влада вважає народ своїми рабами, але ще страшніше, коли народ з цим згоден». Це не про нас. Події, які останнім часом відбуваються в Україні, свідчать – настрої протесту в суспільстві невпинно посилюються, і це нормальна реакція кожної людини на нереалізовані надії і невиконані обіцянки влади.


  20.05.2021 Читати повністю
   

  Всі статті

18.05.2021

"День Гніву" в Луганську

14 травня близько сотні людей вийшли на вулиці Луганська для того, щоб взяти участь у всеукраїнській акції протесту "День Гніву".

Представники опозиційних сил Луганська, до яких також приєдналися активісти "ОПОРУ", провели пікет біля пам'ятника Т. Г. Шевченку.

Акція - протест була  спрямована проти дій влади у сфері ЖКГ, податкової, пенсійної реформ. А також подорожчання ціни на продукти харчування та бензин.

 Під час заходу учасники скандували "Янукович геть, бо всім нам буде "ёлка!" та вимагали припинити втілювати в життя безвідповідальні політичні рішення, які загрожують не лише зубожінню народу, а й втратою суверенітету України.

Подiлитись посиланням: