Підпиши петицію за звільнення Анатолія Могильова з посади міністра внутрішніх справ!                         У Києві відбудеться акція "Опір цензурі" на підтримку свободи слова                         "ОПІР" вимагає звільнити з-під варти журналіста Богдана Осинського

motokisa

jek2002

Сергій Чаплигін

she92

titov-dimonchik

Вічний революціонер

spfedorov

shukachistyny

Збітнєв Юрій

begey lyubomur

Лялька РА

Русланн

aleksnik

AVErm

actros9
В наших лавах зараз:
220 людей

Приєднуйся до ОПОРУ

Реєстрація
 • Статті
  Безкарна справа. Думки з приводу роковин загибелі Ігоря Індила


  Днями виповнився рік від дня загибелі студента Ігоря Індила. Ця резонансної події сколихнула все суспільство і вилилася в масові акції протесту проти свавілля міліції.

  Та попри те винних так і не було покарано. Ба більше, кількість випадків загибелі українських громадян у міліцейських відділках після випадку з Індилом зросла в десятки разів.

  24.05.2021 Читати повністю
   
  Ти і міліція: як зробити своє життя безпечнішим


  Ми будемо говорити про міліцію, а точніше про те, як тобі уникнути випадків приниження та жорстокості з боку правоохоронців. Сам розумієш – тема актуальна.  


  24.05.2021 Читати повністю
   
  Як правильно організувати акцію протесту


  «Страшно, коли влада вважає народ своїми рабами, але ще страшніше, коли народ з цим згоден». Це не про нас. Події, які останнім часом відбуваються в Україні, свідчать – настрої протесту в суспільстві невпинно посилюються, і це нормальна реакція кожної людини на нереалізовані надії і невиконані обіцянки влади.


  20.05.2021 Читати повністю
   

  Всі статті

16.05.2021

У Хмельницьку сотні людей взяли участь в акціях протесту

13 травня сотні людей вийшли на Майдан Незалежності у Хмельницькому для участі в акції протесту підприємців проти податкової, пенсійної та житлово-комунальної реформи ініційованої режимом Януковича. В заході також взяли участь представники мережі громадянської дії «ОПІР» на Хмельниччині.

«Як може молода людина прожити на півтори тисячі гривень на місяць при таких темпах інфляції? Як може молодий спеціаліст при такому рівні зарплати думати про одруження чи народження дитини?  Більш того, після ухвалення податкового кодексу стало неможливо займатись підприємницькою діяльністю», - заявив в своєму коментарі 5-му каналу активіст «ОПОРУ» Олексій Голеншин.

«Нинішня влада обіцяє підняти зарплату працівникам бюджетної сфери на 120 гривень у той час коли посадовці декларують мільйонні прибутки. Ми всі маємо бути на майданах для того, щоб чинити рішучій опір цій злочинній владі! Нам боятися нічого!», - додав Олексій.

 

Подiлитись посиланням: