Підпиши петицію за звільнення Анатолія Могильова з посади міністра внутрішніх справ!                         У Києві відбудеться акція "Опір цензурі" на підтримку свободи слова                         "ОПІР" вимагає звільнити з-під варти журналіста Богдана Осинського

motokisa

jek2002

Сергій Чаплигін

she92

titov-dimonchik

Вічний революціонер

spfedorov

shukachistyny

Збітнєв Юрій

begey lyubomur

Лялька РА

Русланн

aleksnik

AVErm

actros9
В наших лавах зараз:
220 людей

Приєднуйся до ОПОРУ

Реєстрація
 • Статті
  Безкарна справа. Думки з приводу роковин загибелі Ігоря Індила


  Днями виповнився рік від дня загибелі студента Ігоря Індила. Ця резонансної події сколихнула все суспільство і вилилася в масові акції протесту проти свавілля міліції.

  Та попри те винних так і не було покарано. Ба більше, кількість випадків загибелі українських громадян у міліцейських відділках після випадку з Індилом зросла в десятки разів.

  24.05.2021 Читати повністю
   
  Ти і міліція: як зробити своє життя безпечнішим


  Ми будемо говорити про міліцію, а точніше про те, як тобі уникнути випадків приниження та жорстокості з боку правоохоронців. Сам розумієш – тема актуальна.  


  24.05.2021 Читати повністю
   
  Як правильно організувати акцію протесту


  «Страшно, коли влада вважає народ своїми рабами, але ще страшніше, коли народ з цим згоден». Це не про нас. Події, які останнім часом відбуваються в Україні, свідчать – настрої протесту в суспільстві невпинно посилюються, і це нормальна реакція кожної людини на нереалізовані надії і невиконані обіцянки влади.


  20.05.2021 Читати повністю
   

  Всі статті

15.05.2021

"ОПІР" взяв учась у всеукраїнській акції "День Гніву"

14 травня  активісти мережі громадянської дії "ОПІР" взяли участь у протестній акції День Гніву місті Києві. Під час свого виступу на заході представник оргкомітету "ОПОРУ" Сергій Пархоменко заявив: «Зараз є очевидним, що влада веде себе нахабно, бо відчуває свою повну безкарність. Спочатку вона не пускає людей на мирні акції, не дає провести зустріч виборців з народними депутатами, потім вона нізащо затримує активістів громадянських не провладних організацій. Якщо будемо мовчати і боятися – то незабаром будемо жити в країні з тотальною диктатурою маріонеткового прокремлівського режиму»

«Ця влада нам нав’язує неорадянський режим, як в плані вирішення адміністративно-політичних та соціально-економічних завдань, так і в геополітичному плані, де Україні нав’язується концепція нової імперії у форматі «Русского мира». Не будемо зараз чинити опір владі, не намагатися усунути її від керма держави, завтра прокинемося в країні, яка вже не буде називатися Україною!», - підсумував член "ОПОРУ".

Також Сергій подякував учасникам акції за те, що мають мужність в настільки складний час виходити на подібні заходи.

 

Подiлитись посиланням: