Підпиши петицію за звільнення Анатолія Могильова з посади міністра внутрішніх справ!                         У Києві відбудеться акція "Опір цензурі" на підтримку свободи слова                       

streetreiser

patriot36

atlantida

orysia

patriot

libertylee

Фотина

Українець

sivergrad

Novik-007

Тимур книш

Андрій Денисенко

feodot

allo

rr2011
В наших лавах зараз:
236 людей

Приєднуйся до ОПОРУ

Реєстрація
 • Статті
  Якщо законопроект Табачника приймуть – буде революція


  Навчальний рік, що закінчився, ознаменувався бурхливими студентськими протестами у відповідь на ініціативи та нововведення “головного освітянина” Дмитра Табачника. Але перед тим, як роз’їхатися по домівках і курортах, молодь пообіцяла міністру гарячу осінь. Тож чого чекати восени від студентства?


  14.07.2021 Читати повністю
   
  Режим Януковича в цифрах і фактах. Вмикай ОПІР – вимкни Януковича!

  УКРАЇНЦІ ЗУБОЖІЮТЬ:

  За даними ООН в 2010 році реальні доходи українців упали на 10 %, рівень бідності зріс на 0,4 % і досяг 26,4 % (12,5 млн. осіб). 


  23.06.2021 Читати повністю
   
  Росія хоче ВСЕ


  Весело спостерігати, як Президент Янукович починає освоювати антиросійську риторику. Як спікери Партії Регіонів з нерозумінням і обуренням оцінюють позицію російської сторони і по переговорах по газу, і щодо митного союзу, і щодо введення мита на українські товари. Але найбільш кумедно виглядає прем'єр Азаров, коли огризається Путіну на переговорах про ціну на газ.


  10.06.2021 Читати повністю
   

  Всі статті

21.04.2022

Активіст мережі «Опір» подав в суд на Януковича за незаконність «Харківських угод»

21 квітня 2011 року активіст Мережі громадянської дії «Опір» Андрій Левус звернувся адміністративним позовом до Вищого адміністративного суду України про визнання дій Президента України протиправними та зобов’язання вчинити певні дії. Позов стосується підписаної 21 квітня 2010 року Президентом України В. Ф. Януковичем Угоди між Україною та Російською Федерацією з питань перебування Чорноморського флоту Російської Федерації на території України.

Посилаючись на норми Конституції України, Закону України "Про порядок допуску та умови перебування підрозділів збройних сил інших держав на території України" та Закону України "Про міжнародні договори України" позивач вважає, що діями Президента України по підписанню Угоди створено загрозу національним інтересам і національній безпеці України, економічній безпеці України, знехтувано правами Народу України, порушено, зокрема його особисті права, свободи та інтереси у сфері публічно-правових відносин.

Окрім цього у своєму позові Андрій Левус зазначає, що Президент України В.Янукович своїми діями щодо підписання Угоди, умови, якої не виконуються, діяв не з метою захищеності життєво важливих інтересів людини і громадянина, суспільства і держави; його дії щодо підписання Угоди не спрямовані на  забезпечення сталого розвитку суспільства і є потенційними загрозами національним інтересам.

Позивач вимагає :

1.       Визнати протиправними дії Президента України Януковича В.Ф. щодо підписання Угоди між Україною та Російською Федерацією з питань перебування Чорноморського флоту Російської Федерації на території України 21 квітня 2010 року.

2.      Визнати бездіяльність Президента України В.Януковича щодо невнесення до Верховної Ради України проекту Закону України "Про денонсацію Угоди між Україною та Російською Федерацією з питань перебування Чорноморського флоту Російської Федерації на території України" протиправною.

3.      Зобов'язати Президента України внести до Верховної Ради України проект Закону України "Про денонсацію Угоди між Україною та Російською Федерацією з питань перебування Чорноморського флоту Російської Федерації на території України".

У своєму коментарі прес – службі Мережі громадянської дії «Опір» Андрій Левус зазначив, що згідно з українським законодавством кожному гарантується право на оскарження в суді рішень, дій чи бездіяльності органів державної влади та посадових осіб. «Звісно, я вирішив скористатись таким правом. Сподіваюсь, що суд виявить свою професійність та незаангажованість. У  будь якому разі, антиукраїнським «Харківським угодам» слід чинити у опір і в судах, і під час протестних акцій»

Нагадаємо, що  27 квітня о 12.00 в Києві відбудеться всеукраїнська акція протесту “День опору окупації”, метою якої є скасування “Харківських угод” та звільнення України від російських військових баз. Організатором заходу виступає мережа громадянської дії “Опір” за сприяння ВМГО “Молодіжний Націоналістичний Конгрес”, ВО “Тризуб” ім. С.Бандери, Кампанії «Ми Всі», Комітету визволення політв’язнів та “Холодноярської Ініціативи”.

Подiлитись посиланням: