Підпиши петицію за звільнення Анатолія Могильова з посади міністра внутрішніх справ!                         У Києві відбудеться акція "Опір цензурі" на підтримку свободи слова                       

streetreiser

patriot36

atlantida

orysia

patriot

libertylee

Фотина

Українець

sivergrad

Novik-007

Тимур книш

Андрій Денисенко

feodot

allo

rr2011
В наших лавах зараз:
236 людей

Приєднуйся до ОПОРУ

Реєстрація
 • Статті
  Якщо законопроект Табачника приймуть – буде революція


  Навчальний рік, що закінчився, ознаменувався бурхливими студентськими протестами у відповідь на ініціативи та нововведення “головного освітянина” Дмитра Табачника. Але перед тим, як роз’їхатися по домівках і курортах, молодь пообіцяла міністру гарячу осінь. Тож чого чекати восени від студентства?


  14.07.2021 Читати повністю
   
  Режим Януковича в цифрах і фактах. Вмикай ОПІР – вимкни Януковича!

  УКРАЇНЦІ ЗУБОЖІЮТЬ:

  За даними ООН в 2010 році реальні доходи українців упали на 10 %, рівень бідності зріс на 0,4 % і досяг 26,4 % (12,5 млн. осіб). 


  23.06.2021 Читати повністю
   
  Росія хоче ВСЕ


  Весело спостерігати, як Президент Янукович починає освоювати антиросійську риторику. Як спікери Партії Регіонів з нерозумінням і обуренням оцінюють позицію російської сторони і по переговорах по газу, і щодо митного союзу, і щодо введення мита на українські товари. Але найбільш кумедно виглядає прем'єр Азаров, коли огризається Путіну на переговорах про ціну на газ.


  10.06.2021 Читати повністю
   

  Всі статті

11.04.2022

27 квітня відбудеться акція «День опору окупації»

Народний депутат України, член оргкомітету Мережі громадської дії «Опір» Андрій Парубій зареєстрував у  Київській міській державній адміністрації заявку на проведення в Києві акції «27 квітня – день опору окупації».  Учасники акції вимагатимуть скасування «Харківських угод» та звільнення України від російських військових баз.

Акція відбуватиметься  за наступним розкладом:

з  12.00  до  12.30  –  зустріч  з  виборцями  в  Маріїнському  парку  по вул. М. Грушевського;

з  12.30  до  13.00  –  перехід  за  маршрутом:  вул. М. Грушевського  – вул. Садова – вул. Інститутська – вул. Банкова;

з  13.00 до  15.00  –  зустріч  з  виборцями  біля  приміщення Адміністрації Президента України, що по вул. Банковій, 11.

У своєму коментарі прес-службі «Опору» Андрій Парубій зазначив, що 27 квітня всі українці повинні висловити протест  проти окупації України. Денонсація «Харківських угод» та негайне виведення окупаційного Чорноморського Флоту  з української території мають стати спільною метою для всіх патріотичних опозиційних сил. «Це питання не політичної доцільності, а питання нашої національної безпеки та незалежності», - наголосив Андрій Парубій.

 

Подiлитись посиланням: