Підпиши петицію за звільнення Анатолія Могильова з посади міністра внутрішніх справ!                         У Києві відбудеться акція "Опір цензурі" на підтримку свободи слова                       

streetreiser

patriot36

atlantida

orysia

patriot

libertylee

Фотина

Українець

sivergrad

Novik-007

Тимур книш

Андрій Денисенко

feodot

allo

rr2011
В наших лавах зараз:
236 людей

Приєднуйся до ОПОРУ

Реєстрація
 • Статті
  Якщо законопроект Табачника приймуть – буде революція


  Навчальний рік, що закінчився, ознаменувався бурхливими студентськими протестами у відповідь на ініціативи та нововведення “головного освітянина” Дмитра Табачника. Але перед тим, як роз’їхатися по домівках і курортах, молодь пообіцяла міністру гарячу осінь. Тож чого чекати восени від студентства?


  14.07.2021 Читати повністю
   
  Режим Януковича в цифрах і фактах. Вмикай ОПІР – вимкни Януковича!

  УКРАЇНЦІ ЗУБОЖІЮТЬ:

  За даними ООН в 2010 році реальні доходи українців упали на 10 %, рівень бідності зріс на 0,4 % і досяг 26,4 % (12,5 млн. осіб). 


  23.06.2021 Читати повністю
   
  Росія хоче ВСЕ


  Весело спостерігати, як Президент Янукович починає освоювати антиросійську риторику. Як спікери Партії Регіонів з нерозумінням і обуренням оцінюють позицію російської сторони і по переговорах по газу, і щодо митного союзу, і щодо введення мита на українські товари. Але найбільш кумедно виглядає прем'єр Азаров, коли огризається Путіну на переговорах про ціну на газ.


  10.06.2021 Читати повністю
   

  Всі статті

24.03.2022

Андрій Парубій зареєстрував у парламенті проект закону про денонсацію «Харківських угод»

Сьогодні народний депутат, член оргкомітету мережі громадянської дії «ОПІР» Андрій Парубій зареєстрував у Верховній Раді проект закону про денонсацію «Харківських угод», які були підписані між Україною та Росією 27 квітня минулого року.

За словами народного обранця, така угода була підписана та ратифікована всупереч Конституції, національним інтересам України та реальній волі її народу.

«Ратифікація «Харківських угод» - одна з найбільш ганебних сторінок в історії України. Дозвіл на фактично безстрокове перебування військ Російської Федерації на території України  є  окупацією української території. Ратифікація «Харківських угод» продемонструвала, що політика команди Януковича цілковито підпорядкована інтересам політичного керівництва з Кремля. Це політика торгівлі українською територією, торгівлі національними інтересами, торгівлі нашим майбутнім», - відзначив Парубій. Він вважає, що ці угоди повинні бути денонсовані.

Парубій також вважає, що 27 квітня, у річницю підписання міждержавної угоди, українська громадськість повинна продемонструвати протест антинародній та антиконституційній політиці нинішнього президента та уряду.

Пропонуємо Вашій увазі текст проекту Закону.

Нагадуємо, що 27 квітня в Києві о 12:00 мережа громадянської дії «ОПІР» проводить акцію «27 КВІТНЯ - ДЕНЬ ОПОРУ ОКУПАЦІЇ»!

Подiлитись посиланням: