Підпиши петицію за звільнення Анатолія Могильова з посади міністра внутрішніх справ!              27 квітня - "День опору окупації"! Збір 27 квітня о 12:00 біля готелю "Київ"            

Лялька РА

Русланн

aleksnik

AVErm

actros9

romtsjo

Олександра Ластівонька

pro100fartovuy

igor1959

olegbartrade

gajdar

navdvaer

Ваван

ан

jkruchko
В наших лавах зараз:
209 людей

Приєднуйся до ОПОРУ

Реєстрація
 • Статті
  Український Севастополь: діаспора у власній країні
  Виступаючи із щорічним посланням у Верховній Раді президент Янукович, фактично, визнав провал політики української влади щодо ЧФ РФ. Адже, зі слів Януковича, єдине, на що спроможна нова владна команда через рік дії угод, – це розпочати інвентаризацію проблемних питань, які пов’язані з базуванням флоту!
  14.04.2022 Читати повністю
   
  Віктор Мандзяк: «РЕСУРСНІ ПРОБОЇНИ» В ПІДГОТОВЦІ УКРАЇНСЬКОЇ РЕВОЛЮЦІЇ
  В цих роздумах я свідомо не пишу про здобутки, а лише про незалучені на повну потужність ресурси, які необхідні для успіху справи – української національної та соціальної революції для побудови Української Самостійної Соборної Держави.
  29.03.2022 Читати повністю
   
  Думка громади: "Когда мы будем жить в правовом государстве?"
  Общесвенный строй был не совершенен при жизни Т.Г Шевченко. Он не совершенен и сейчас в нашей независимой стране - Украине. Наше государство далеко от демократии.
  То, о чём писал в своих произведениях Т.Г. Шевченко почти 180 лет назад насущно и сейчас, только на другом этапе развития государства.

  11.03.2022 Читати повністю
   

  Всі статті

11.03.2022

Молодь виставила Табачнику рахунок на суму понад 2 млрд. гривень

11 березня під стінами Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України Молодіжний  Націоналістичний Конгрес в партнерстві з мережею громадянської дії «ОПІР», ВМГО «Молодий Народний Рух» та студентськими комітетами ВНЗ м. Києва провів акцію «ПроТабачений рік», під час якої студенти вимагали відставки Міністра освіти і науки Д.Табачника. Акцію було приурочено річниці перебування Табачника на посаді міністра.

Учасники заходу виставили міністру своєрідний рахунок. Кожен студент приніс чек, в якому зазначалася сума заборгованості міністра перед студентами. Молодь виставила рахунок за заборгованість з виплатою стипендій, за хабарі, які абітурієнти були змушені давати під час минулорічної вступної кампанії, за пропущені пари, під час яких студенти протестували проти ініціатив міністерства щодо згортання стипендіального фонду та проти підвищення плати за навчання. Не обійшли увагою і проблему переходу середньої освіти на 12-річку. Адже саме через неї, на переконання студентів, Міністерство змушене було взяти 1,5 млрд. грн. на виготовлення нових книжок.

Студенти переконані, що звільнити Табачника з посади міністра не дають ректори українських вишів, яким вигідне проведення освітньої реформи, адже вона сприятиме збагаченню більшості з них.

«Цілий рік для української освіти було банальним чином «протабачено», це щоб не сказати більш грубо!, - каже координатор акції, голова КМО МНК Іван Кішка. – Ініціативи Міністерства роблять нашу освіту непривабливою для студентів. Їм дешевше буде одразу купити диплом, ніж вчитися 5 років, під час яких вони будуть змушені щоразу більше платити за навчання і давати щоразу більші хабарі. Або їм прийдеться вчитися за кордоном, де освіта і дешевша, і якісніша».

Загалом студенти назбирали чеків на загальну суму понад 2 млрд. грн.

Під час проведення акції до її учасників підійшов директор департаменту вищої освіти МОН Ярослав Болюбаш і, вириваючи в організаторів акції мегафон з рук, намагався звинуватити її учасників в неконструктивності, наголошуючи, що Табачник налаштований на діалог з молоддю і запросив на свою колегію представників від молодіжних організацій. Коли йому заперечили, що на колегію запросили лише лояльних до міністра молодіжних лідерів, а також пару опозиційних до Табачника активістів у ролі цапів-відбувайлів, чиновник почав перебивати молодь, не даючи їй договорити.

Також біля будівлі була помічена група безмовних студентів. Як вдалося встановити, це був «мітинг на підтримку ініціатив Табачника», хоча більшість з його учасників не змогли дохідливо пояснити, чому вони взагалі зібралися. Цікаво, що заявку на акцію ці молоді люди подавали від імені молодіжної організації Партії зелених. Аналогічну заявку подавала ця організація і на проведення мітингу на підтримку Табачника минулої п’ятниці під стінами Верховної Ради.

В кінці акції «ПроТабачений рік» всі бажаючи могли взяти участь в  записі відеозвернення до Президента України Віктора Януковича з вимогою зняти Дмитра Табачника. Відео найближчим часом має зявитися в Інтернеті.