Підпиши петицію за звільнення Анатолія Могильова з посади міністра внутрішніх справ!              27 квітня - "День опору окупації"! Збір 27 квітня о 12:00 біля готелю "Київ"            

Лялька РА

Русланн

aleksnik

AVErm

actros9

romtsjo

Олександра Ластівонька

pro100fartovuy

igor1959

olegbartrade

gajdar

navdvaer

Ваван

ан

jkruchko
В наших лавах зараз:
209 людей

Приєднуйся до ОПОРУ

Реєстрація
 • Статті
  Український Севастополь: діаспора у власній країні
  Виступаючи із щорічним посланням у Верховній Раді президент Янукович, фактично, визнав провал політики української влади щодо ЧФ РФ. Адже, зі слів Януковича, єдине, на що спроможна нова владна команда через рік дії угод, – це розпочати інвентаризацію проблемних питань, які пов’язані з базуванням флоту!
  14.04.2022 Читати повністю
   
  Віктор Мандзяк: «РЕСУРСНІ ПРОБОЇНИ» В ПІДГОТОВЦІ УКРАЇНСЬКОЇ РЕВОЛЮЦІЇ
  В цих роздумах я свідомо не пишу про здобутки, а лише про незалучені на повну потужність ресурси, які необхідні для успіху справи – української національної та соціальної революції для побудови Української Самостійної Соборної Держави.
  29.03.2022 Читати повністю
   
  Думка громади: "Когда мы будем жить в правовом государстве?"
  Общесвенный строй был не совершенен при жизни Т.Г Шевченко. Он не совершенен и сейчас в нашей независимой стране - Украине. Наше государство далеко от демократии.
  То, о чём писал в своих произведениях Т.Г. Шевченко почти 180 лет назад насущно и сейчас, только на другом этапе развития государства.

  11.03.2022 Читати повністю
   

  Всі статті

07.03.2022

Андрій Левус: Сьогодні заблокуємо ЖЕК - завтра Банкову. Тактика революції.

Великою помилкою є чекати на масові протести, як реакцію на якісь суперзлоччині дії влади. Боротись слід тут і зараз. Атакувати систему слід на кожному кроці - холодні батареї - штурмуйте ЖЕКи, хамить чи краде місцевий чиновник - оголосіть йому громадський джихад, зажрався податківець - обвішайте весь район з його фото з підписом "Увага! Розшук рецедивіста!" і т.д.

Лише навколо конкретних проблем та локальних гарячих точок можна формувати реальні осередки опору. Більшість громадян не готові вийти на Майдан, але заблокувати ЖЕК, чи прийти на незаплановану зустріч в місцеву адміністрацію цілком можуть. Чим більше проблема торкається конкретного громадянина тим більша ймовірність його взяти участь у протесті. Українці поки що не готові змагатись за демократію чи незалежність, але виявляють активність у захисті своїх дворів від забудов, у захисті шкіл, парків та боротьбі з незаконними смтієзвалищами.

Громадянин, який один раз ковтнув свободи, один раз вийшовши на протест , один раз кинув виклик чиновникам є потенційним Че, або Кон-Бендітом.

Не шукайте соратників серед політичних активістів, краще об’єднайте бабусь, що тусуються на лавочці біля вашого будинку та домогосподинь проти бездіяльності ЖЕКів, селян проти розкрадання землі, базарників проти адміністрацій ринків чи податкових інспекторів, водіїв проти конкретних ДАІшників, студентів проти хабарників-викладачів. Так формується активна громадянська армія опору, яка атакує режим з різних боків. В процесі локальних боїв новонавернені активісти усвідомлять, що масштаби корупції не обмежуються їхнім районом, що крадуть на самій вершині влади, що потрібні глобальні зміни. Це створить передумови для реальних масштабних революційних подій.

Нещодавняпоїздка до Донецьку переконала мене у вірності цієї тактики. Сотні батьків зі шкіл, які хоче закрити влада протестують не зважаючи на тиск влади та МВС. Почались протести проти закриття ряду лікарень. Ці люди діють і фактично уже усвідомлюють, що вся державна машина прогнила, що потрібно повернути країну собі, громадянам. Якщо такі процеси відбуваються в Донецьку то чому вони не можуть охопити всю країну? Однозначно можуть!

Місія нас, «професійних революціонерів», - допомогти громадянам, які борютья за свої права – навчити їх проводити пікети, малювати плакати, подавати судові позови, працювати з медіа і т.д. Головне не нав’язувати своїх догм, «ізмів» та прізвищ. Ми отримаємо тисячі союзників, які завтра рознесуть цю владу так, що не те що Єгипет – Данія здригнеться)

Запрошую до дискусії та активного обговорення!