Підпиши петицію за звільнення Анатолія Могильова з посади міністра внутрішніх справ!              27 квітня - "День опору окупації"! Збір 27 квітня о 12:00 біля готелю "Київ"            

Лялька РА

Русланн

aleksnik

AVErm

actros9

romtsjo

Олександра Ластівонька

pro100fartovuy

igor1959

olegbartrade

gajdar

navdvaer

Ваван

ан

jkruchko
В наших лавах зараз:
209 людей

Приєднуйся до ОПОРУ

Реєстрація
 • Статті
  Український Севастополь: діаспора у власній країні
  Виступаючи із щорічним посланням у Верховній Раді президент Янукович, фактично, визнав провал політики української влади щодо ЧФ РФ. Адже, зі слів Януковича, єдине, на що спроможна нова владна команда через рік дії угод, – це розпочати інвентаризацію проблемних питань, які пов’язані з базуванням флоту!
  14.04.2022 Читати повністю
   
  Віктор Мандзяк: «РЕСУРСНІ ПРОБОЇНИ» В ПІДГОТОВЦІ УКРАЇНСЬКОЇ РЕВОЛЮЦІЇ
  В цих роздумах я свідомо не пишу про здобутки, а лише про незалучені на повну потужність ресурси, які необхідні для успіху справи – української національної та соціальної революції для побудови Української Самостійної Соборної Держави.
  29.03.2022 Читати повністю
   
  Думка громади: "Когда мы будем жить в правовом государстве?"
  Общесвенный строй был не совершенен при жизни Т.Г Шевченко. Он не совершенен и сейчас в нашей независимой стране - Украине. Наше государство далеко от демократии.
  То, о чём писал в своих произведениях Т.Г. Шевченко почти 180 лет назад насущно и сейчас, только на другом этапе развития государства.

  11.03.2022 Читати повністю
   

  Всі статті

28.02.2022

Фоторепортаж наліпочної кампанії мережі "ОПІР"

Особлива подяка активістам з Харкова, Києва, Сум, Запоріжжя, Івано-Франківська, Чернігова, Львова, Чернівців, Ялти, Черкас, Рівного та Дніпродзержинська.

 ОПІР->НАСТУП->ПЕРЕМОГА!

Фото активістів мережі «ОПІР»: