Підпиши петицію за звільнення Анатолія Могильова з посади міністра внутрішніх справ!                         У Києві відбудеться акція "Опір цензурі" на підтримку свободи слова                       

streetreiser

patriot36

atlantida

orysia

patriot

libertylee

Фотина

Українець

sivergrad

Novik-007

Тимур книш

Андрій Денисенко

feodot

allo

rr2011
В наших лавах зараз:
236 людей

Приєднуйся до ОПОРУ

Реєстрація
 • Статті
  Якщо законопроект Табачника приймуть – буде революція


  Навчальний рік, що закінчився, ознаменувався бурхливими студентськими протестами у відповідь на ініціативи та нововведення “головного освітянина” Дмитра Табачника. Але перед тим, як роз’їхатися по домівках і курортах, молодь пообіцяла міністру гарячу осінь. Тож чого чекати восени від студентства?


  14.07.2021 Читати повністю
   
  Режим Януковича в цифрах і фактах. Вмикай ОПІР – вимкни Януковича!

  УКРАЇНЦІ ЗУБОЖІЮТЬ:

  За даними ООН в 2010 році реальні доходи українців упали на 10 %, рівень бідності зріс на 0,4 % і досяг 26,4 % (12,5 млн. осіб). 


  23.06.2021 Читати повністю
   
  Росія хоче ВСЕ


  Весело спостерігати, як Президент Янукович починає освоювати антиросійську риторику. Як спікери Партії Регіонів з нерозумінням і обуренням оцінюють позицію російської сторони і по переговорах по газу, і щодо митного союзу, і щодо введення мита на українські товари. Але найбільш кумедно виглядає прем'єр Азаров, коли огризається Путіну на переговорах про ціну на газ.


  10.06.2021 Читати повністю
   

  Всі статті

23.08.2021

Луганські активісти "ОПОРУ" взяли участь у круглому столі присвяченому 20-ій річниці Незалежності України

23 червня активісти мережі громадянської дії "ОПІР" у Луганську разом з УНП та громадською організацією "Луганці" взяли участь у круглому столі з нагоди 20-ї річниці Незалежності України. В рамках заходу представники патріотичної молоді виявили занепокоєння у зв'язку з останніми подіями в Україні та політичними репресіями, що застосовуються до опозиційних політичних сил.

Активісти "ОПОРУ"  підняли на обговорення теми, які стосуються здобутків України за роки незалежності, історичних подій, перемог і видатних постатей.  Учасниками заходу було прийняте рішення про опір авторитарній владі та збереження незалежності Української держави від тиску проросійських сил та західних фондів, зацікавлених в дестабілізації ситуації в Україні.

Подiлитись посиланням: