Підпиши петицію за звільнення Анатолія Могильова з посади міністра внутрішніх справ!                         У Києві відбудеться акція "Опір цензурі" на підтримку свободи слова                       

streetreiser

patriot36

atlantida

orysia

patriot

libertylee

Фотина

Українець

sivergrad

Novik-007

Тимур книш

Андрій Денисенко

feodot

allo

rr2011
В наших лавах зараз:
236 людей

Приєднуйся до ОПОРУ

Реєстрація
 • Статті
  Якщо законопроект Табачника приймуть – буде революція


  Навчальний рік, що закінчився, ознаменувався бурхливими студентськими протестами у відповідь на ініціативи та нововведення “головного освітянина” Дмитра Табачника. Але перед тим, як роз’їхатися по домівках і курортах, молодь пообіцяла міністру гарячу осінь. Тож чого чекати восени від студентства?


  14.07.2021 Читати повністю
   
  Режим Януковича в цифрах і фактах. Вмикай ОПІР – вимкни Януковича!

  УКРАЇНЦІ ЗУБОЖІЮТЬ:

  За даними ООН в 2010 році реальні доходи українців упали на 10 %, рівень бідності зріс на 0,4 % і досяг 26,4 % (12,5 млн. осіб). 


  23.06.2021 Читати повністю
   
  Росія хоче ВСЕ


  Весело спостерігати, як Президент Янукович починає освоювати антиросійську риторику. Як спікери Партії Регіонів з нерозумінням і обуренням оцінюють позицію російської сторони і по переговорах по газу, і щодо митного союзу, і щодо введення мита на українські товари. Але найбільш кумедно виглядає прем'єр Азаров, коли огризається Путіну на переговорах про ціну на газ.


  10.06.2021 Читати повністю
   

  Всі статті

14.07.2021

Луганчани провели акцію на знак солідарності з білорусами

13 червня у Луганську відбулась акція солідарності з білоруською опозицією, до якої приєднались активісти місцевого осередку мережі громадянської дії  "ОПІР".

Захід, участь у якому  взяли представники національно-патріотичних сил Луганщини, проходив під українським та білоруським національним прапором.

Під час акції був проведений своєрідний флеш-моб: в певний час на мобільних телефонах учасників задзвеніли будильники та зазвучали аплодисменти, за аналогією з діями білоруських активістів. Під лозунги "Жыве Беларусь!" та "Слава Україні" учасники акції заспівали український національний гімн та народну пісню Білорусі.

Нагадаємо, що кожну середу в Білорусі проходять "мовчязні протести", участь у яких  бере з кожним разом все більше людей. Влада Білорусі реагує на заходи дуже жорстко, людей затримують на місці та відправляють до відділку. Затриманих карають адміністративними штрафами або арештами на строк від п'яти до 15 діб за дрібне хуліганство. За даними білоруських правозахисників, всього за час проведення таких акцій було затримано близько 1730 осіб.

«Нас дуже обурює та турбує ситуація в Білорусі, тому була організована ця акція солідарності з білоруським народом. Наше щире бажання - створення Білоруської Національної Республіки, яка буде розвиватись з Україною та іншими вільними національними країнами!», - заявив активіст «ОПОРУ».

Подiлитись посиланням: