Підпиши петицію за звільнення Анатолія Могильова з посади міністра внутрішніх справ!                         У Києві відбудеться акція "Опір цензурі" на підтримку свободи слова                       

streetreiser

patriot36

atlantida

orysia

patriot

libertylee

Фотина

Українець

sivergrad

Novik-007

Тимур книш

Андрій Денисенко

feodot

allo

rr2011
В наших лавах зараз:
236 людей

Приєднуйся до ОПОРУ

Реєстрація
 • Статті
  Якщо законопроект Табачника приймуть – буде революція


  Навчальний рік, що закінчився, ознаменувався бурхливими студентськими протестами у відповідь на ініціативи та нововведення “головного освітянина” Дмитра Табачника. Але перед тим, як роз’їхатися по домівках і курортах, молодь пообіцяла міністру гарячу осінь. Тож чого чекати восени від студентства?


  14.07.2021 Читати повністю
   
  Режим Януковича в цифрах і фактах. Вмикай ОПІР – вимкни Януковича!

  УКРАЇНЦІ ЗУБОЖІЮТЬ:

  За даними ООН в 2010 році реальні доходи українців упали на 10 %, рівень бідності зріс на 0,4 % і досяг 26,4 % (12,5 млн. осіб). 


  23.06.2021 Читати повністю
   
  Росія хоче ВСЕ


  Весело спостерігати, як Президент Янукович починає освоювати антиросійську риторику. Як спікери Партії Регіонів з нерозумінням і обуренням оцінюють позицію російської сторони і по переговорах по газу, і щодо митного союзу, і щодо введення мита на українські товари. Але найбільш кумедно виглядає прем'єр Азаров, коли огризається Путіну на переговорах про ціну на газ.


  10.06.2021 Читати повністю
   

  Всі статті

12.07.2021

У Луганську збирали гроші на гумову жінку для депутата Романа Ландика

Луганські активісти мережі  громадянської дії "ОПІР" взяли участь в акції-протесту проти депутатського свавілля. Основною вимогою мітингувальників було позбавлення депутатського мандата Романа Ландика, депутата Луганської міської ради, який жорстоко побив дівчину у ресторані "Баккара".

Захід розпочався з пікетування громадської приймальні депутата, біля якої активісти встановили скляну банку з лялькою для збирання коштів на гумову жінку для Ландика.

"Роман Ландик досить заможна людина, та ми все одно вирішили зібрати гроші для того, щоб купити йому гумову жінку або боксерську грушу. Якщо у нього немає куди подіти силу, то нехай б'є грушу, а не займається каліцтвом живих людей", - заявив один із учасників акції, активіст «ОПОРУ» Олександр Никоноров.

Далі акція продовжувалась вже під стінами Луганської міської ради. На асфальті біля міськради молоді люди розмістили великий чорний ватман на який приклеїли відбитки рук які потім зафарбували червоною фарбою.

«Своїм діями ми хотіли показати, що руки депутата Ландика в крові невинної жертви», - пояснює ідею акції один з її учасників.

Захід привернув увагу не тільки представників ЗМІ, а й небайдужих громадян, щоправда, знайшлися й такі,  що виправдовували поведінку депутата. Одна дівчина наполегливо захищала Ландика, пояснюючи це все «політичним замовленням» опонентів.

Подiлитись посиланням: