Підпиши петицію за звільнення Анатолія Могильова з посади міністра внутрішніх справ!                         У Києві відбудеться акція "Опір цензурі" на підтримку свободи слова                       

streetreiser

patriot36

atlantida

orysia

patriot

libertylee

Фотина

Українець

sivergrad

Novik-007

Тимур книш

Андрій Денисенко

feodot

allo

rr2011
В наших лавах зараз:
236 людей

Приєднуйся до ОПОРУ

Реєстрація
 • Статті
  Якщо законопроект Табачника приймуть – буде революція


  Навчальний рік, що закінчився, ознаменувався бурхливими студентськими протестами у відповідь на ініціативи та нововведення “головного освітянина” Дмитра Табачника. Але перед тим, як роз’їхатися по домівках і курортах, молодь пообіцяла міністру гарячу осінь. Тож чого чекати восени від студентства?


  14.07.2021 Читати повністю
   
  Режим Януковича в цифрах і фактах. Вмикай ОПІР – вимкни Януковича!

  УКРАЇНЦІ ЗУБОЖІЮТЬ:

  За даними ООН в 2010 році реальні доходи українців упали на 10 %, рівень бідності зріс на 0,4 % і досяг 26,4 % (12,5 млн. осіб). 


  23.06.2021 Читати повністю
   
  Росія хоче ВСЕ


  Весело спостерігати, як Президент Янукович починає освоювати антиросійську риторику. Як спікери Партії Регіонів з нерозумінням і обуренням оцінюють позицію російської сторони і по переговорах по газу, і щодо митного союзу, і щодо введення мита на українські товари. Але найбільш кумедно виглядає прем'єр Азаров, коли огризається Путіну на переговорах про ціну на газ.


  10.06.2021 Читати повністю
   

  Всі статті

01.07.2021

У Луганську провели круглий стіл до 70-ї річниці з дня проголошення Акту відновлення Української Держави

Луганські активісти мережі громадянської дії "ОПІР" взяли участь у круглому столі, що проходив у форматі науково-практичної конференції. Тема заходу була присвячена вшануванню 70-ї річниці з дня проголошення  Акту відновлення Української Держави.

Конференція відбувалась за участю громадських активістів, журналістів, студентів та викладачів ВНЗ Луганська.

«Про те, що в 1941-му році було проголошено Акт відновлення Української Держави  знають одиниці луганчан. Саме тому метою сьогоднішнього заходу є поширення історичної правди про події  які відбулися 30 червня  1941- го року у Львові. », - сказав учасник круглого столу, активіст мережі громадянської дії «ОПІР» Олександр Никоноров.

історична  довідка:

30 червня 1941 р. в будинку "Просвіти" у Львові було проголошено Акт відновлення Української Держави. На башті Князівської гори було піднято національний прапор.
Звістку про відновлення Української держави понесли на Східну Україну 6 тисяч бандерівців, розділені на три похідні групи, які повсюди творили українську адміністрацію та осередки ОУН. Найбільший із них був на Дніпропетровщині (5 тисяч осіб), Кіровоградщині (1100), а також на Донбасі і в Криму.
Німеччина жорстко відреагувала на проголошений у Львові Акт відновлення Української держави. Відбулися арешти новоствореного уряду й керівництва ОУН. Серед арештованих були Степан Бандера та Ярослав Стецько.

Подiлитись посиланням: