Підпиши петицію за звільнення Анатолія Могильова з посади міністра внутрішніх справ!                         У Києві відбудеться акція "Опір цензурі" на підтримку свободи слова                       

streetreiser

patriot36

atlantida

orysia

patriot

libertylee

Фотина

Українець

sivergrad

Novik-007

Тимур книш

Андрій Денисенко

feodot

allo

rr2011
В наших лавах зараз:
236 людей

Приєднуйся до ОПОРУ

Реєстрація
 • Статті
  Якщо законопроект Табачника приймуть – буде революція


  Навчальний рік, що закінчився, ознаменувався бурхливими студентськими протестами у відповідь на ініціативи та нововведення “головного освітянина” Дмитра Табачника. Але перед тим, як роз’їхатися по домівках і курортах, молодь пообіцяла міністру гарячу осінь. Тож чого чекати восени від студентства?


  14.07.2021 Читати повністю
   
  Режим Януковича в цифрах і фактах. Вмикай ОПІР – вимкни Януковича!

  УКРАЇНЦІ ЗУБОЖІЮТЬ:

  За даними ООН в 2010 році реальні доходи українців упали на 10 %, рівень бідності зріс на 0,4 % і досяг 26,4 % (12,5 млн. осіб). 


  23.06.2021 Читати повністю
   
  Росія хоче ВСЕ


  Весело спостерігати, як Президент Янукович починає освоювати антиросійську риторику. Як спікери Партії Регіонів з нерозумінням і обуренням оцінюють позицію російської сторони і по переговорах по газу, і щодо митного союзу, і щодо введення мита на українські товари. Але найбільш кумедно виглядає прем'єр Азаров, коли огризається Путіну на переговорах про ціну на газ.


  10.06.2021 Читати повністю
   

  Всі статті

20.06.2021

За участю мережі «ОПІР» створено громадську ініціативу мета якої збереження і розвиток національного надбання Запоріжжя

На початку літа низка громадських організацій Запоріжжя, серед яких і мережа громадянської дії «ОПІР», дійшла згоди щодо подальшої спільної роботи з метою збереження і розвитку національного та історичного надбання рідного міста. В результаті чого була створена громадська ініціатива “Національна пам'ять”.

            «Однією причин, що спонукала нас створити цю громадську ініціативу стала ситуація, яка склалася з пам'ятником  жертвам Голодомору 1932-33 років в Запоріжжі. Наразі він знаходиться у критичному стані, його руйнація не зупинена. Незважаючи на напис на огорожі про те, що йде реконструкція об’єкту, жодних дій там не проводиться, а міська влада проявляє до проблеми повну байдужість. Ми важаємо це наругою над пам'ятю жертв штучного голоду», -  зазначив у своєму виступі на заборах ініціативи член оргкомітету «ОПІР», а також координатор ГІ «Національна пам’ять» Дмитро Харьков.

Також він додав, що однією з цілей новоствореної ініціативи стане привернення уваги громади до злочинної бездіяльності влади на з подібних проблем на території запорізької області.

            “У планах ініціативина найближче майбутнє  – встановлення у Запоріжжі меморіальної дошки на честь перебування командира УСС Василя Вшиваного, робота з органами влади щодо виділення землі для встановлення пам'ятного знаку борцям за волю України. А також запобігання та протидія провокативним крокам антиукраїнських сил, таких як встановлення МАФ «Сталін». Також заплановано роботу з національно орієнтованим бізнесом, пошук ресурсів на втілення ідей громадської ініціативи. Окремо планується опікуватися проблемами Національного заповідника «Хортиця», як одного з історично-культурних центрів України.” - заявив координатор ГІ «Національна пам’ять» Ігор Атюшенко.

            Окрім того, було зазначено, що громадська ініціатива «Національна пам'ять» є понадпартійним проектом: співпація з політичними силами проходитиме у форматі «без прапорів», задля запобігання спекуляцій на темах історичної пам'яті та маргіналізації самої Ідеї.

 

Подiлитись посиланням: