Підпиши петицію за звільнення Анатолія Могильова з посади міністра внутрішніх справ!                         У Києві відбудеться акція "Опір цензурі" на підтримку свободи слова                       

streetreiser

patriot36

atlantida

orysia

patriot

libertylee

Фотина

Українець

sivergrad

Novik-007

Тимур книш

Андрій Денисенко

feodot

allo

rr2011
В наших лавах зараз:
236 людей

Приєднуйся до ОПОРУ

Реєстрація
 • Статті
  Якщо законопроект Табачника приймуть – буде революція


  Навчальний рік, що закінчився, ознаменувався бурхливими студентськими протестами у відповідь на ініціативи та нововведення “головного освітянина” Дмитра Табачника. Але перед тим, як роз’їхатися по домівках і курортах, молодь пообіцяла міністру гарячу осінь. Тож чого чекати восени від студентства?


  14.07.2021 Читати повністю
   
  Режим Януковича в цифрах і фактах. Вмикай ОПІР – вимкни Януковича!

  УКРАЇНЦІ ЗУБОЖІЮТЬ:

  За даними ООН в 2010 році реальні доходи українців упали на 10 %, рівень бідності зріс на 0,4 % і досяг 26,4 % (12,5 млн. осіб). 


  23.06.2021 Читати повністю
   
  Росія хоче ВСЕ


  Весело спостерігати, як Президент Янукович починає освоювати антиросійську риторику. Як спікери Партії Регіонів з нерозумінням і обуренням оцінюють позицію російської сторони і по переговорах по газу, і щодо митного союзу, і щодо введення мита на українські товари. Але найбільш кумедно виглядає прем'єр Азаров, коли огризається Путіну на переговорах про ціну на газ.


  10.06.2021 Читати повністю
   

  Всі статті

14.06.2021

Координатор "ОПОРУ" в Одесі Сергій Гуцалюк вимагає покарати канал АТВ за антиукраїнську та протиправну діяльність

В Одесі триває боротьба між українськими патріотами та проплаченими Росією структурами, зокрема, партією «Родіна» Маркова та його телевізійним каналом АТВ.

На звернення координатора «ОПОРУ» в Одесі Сергія Гуцалюка  щодо порушення журналістом каналу АТВ Григорієм Кваснюком законодавства про права та свободи у передачі «Правда», від Нацради з питань телебачення і радіомовлення прийшов лист-відповідь. У листі Нацрада обіцяє врахувати інформацію Гуцалюка під час аналізу діяльності телекомпанії АТВ.

«Є надія, що під тиском громадськості судові та державні органи поставлять на місце цей українофобський проект, який фінансують проросійські депутати. Адже під час ефіру програми «Правда» не раз звучали заклики до повалення української держави, та образи на людей, які сповідують проукраїнські погляди в Одесі», - зазначив Сергій Гуцалюк.

Також він додав, що одесити самі проявляють активну громадську позицію, і подають колективні звернення в прокуратуру та скарги на програму та канал до суду.

«Сподіваюсь, що питання з каналом АТВ вирішиться найближчим часом. Адже це стосується не тільки Одеси, а і всієї України», - додав координатор «ОПОРУ».

Довідка: в програмі «Правда», на Одеському телеканалі АТВ, що належить голові проросійської партії «Родіна», не раз звучали заклики до насильницької зміни державного устрою, порушенню територіальної цілісності України, дискримінації громадян за географічним місцем проживання та ін.

Неодноразово канал опинявся в центрі скандалів та судових слухань. Але до цього часу і каналу,  і журналісту Кваснюку вдавалось уникнути відповідальності за свою діяльність.

5 квітня в своїй програмі «Правда» Кваснюк розповсюдив  домашню адресу та телефон Сергія Гуцалюка, який довгий час виступав проти діяльності Маркова та телевізійної програми. Після інцинденту координатор «ОПОРУ» направив до прокуратури та Нацради з питань телебачення і радіомовлення скаргу на Кваснюка та програму "Правда" про порушення статті 32 Конституції України та статті 23 Закону України "Про інформацію".Подiлитись посиланням: