Підпиши петицію за звільнення Анатолія Могильова з посади міністра внутрішніх справ!                         У Києві відбудеться акція "Опір цензурі" на підтримку свободи слова                       

streetreiser

patriot36

atlantida

orysia

patriot

libertylee

Фотина

Українець

sivergrad

Novik-007

Тимур книш

Андрій Денисенко

feodot

allo

rr2011
В наших лавах зараз:
236 людей

Приєднуйся до ОПОРУ

Реєстрація
 • Статті
  Якщо законопроект Табачника приймуть – буде революція


  Навчальний рік, що закінчився, ознаменувався бурхливими студентськими протестами у відповідь на ініціативи та нововведення “головного освітянина” Дмитра Табачника. Але перед тим, як роз’їхатися по домівках і курортах, молодь пообіцяла міністру гарячу осінь. Тож чого чекати восени від студентства?


  14.07.2021 Читати повністю
   
  Режим Януковича в цифрах і фактах. Вмикай ОПІР – вимкни Януковича!

  УКРАЇНЦІ ЗУБОЖІЮТЬ:

  За даними ООН в 2010 році реальні доходи українців упали на 10 %, рівень бідності зріс на 0,4 % і досяг 26,4 % (12,5 млн. осіб). 


  23.06.2021 Читати повністю
   
  Росія хоче ВСЕ


  Весело спостерігати, як Президент Янукович починає освоювати антиросійську риторику. Як спікери Партії Регіонів з нерозумінням і обуренням оцінюють позицію російської сторони і по переговорах по газу, і щодо митного союзу, і щодо введення мита на українські товари. Але найбільш кумедно виглядає прем'єр Азаров, коли огризається Путіну на переговорах про ціну на газ.


  10.06.2021 Читати повністю
   

  Всі статті

10.06.2021

Росія хоче ВСЕ


Весело спостерігати, як Президент Янукович починає освоювати антиросійську риторику. Як спікери Партії Регіонів з нерозумінням і обуренням оцінюють позицію російської сторони і по переговорах по газу, і щодо митного союзу, і щодо введення мита на українські товари. Але найбільш кумедно виглядає прем'єр Азаров, коли огризається Путіну на переговорах про ціну на газ. Розгублений і обурений хамством російського прем'єра він, напевно, пережив непрості хвилини у своєму житті. Треба відчути, які внутрішні конфлікти відбувались в голові цього радянського чоловіка... Це ж він разом з Януковичем та іншими членами ПР роками нас переконували, що в Росії при владі "братья", котрі бажають Україні тільки добра. І якщо усунути від влади "націоналістів", які провокують Кремль українці заживуть весело і щасливо. Це ж вони обіцяли, що якщо прийдуть до влади, усі труднощі з Росією залишаться в минулому. А перше, що зробить Янукович на посту Президента – це домовиться про дешевий газ. Регіонали демонстрували непідробне обурення, коли ми говорили про загрозу Кремля.


Це вони 27 квітня минулого року по-звірячому калічили депутатів від опозиції, щоб вірнопіддано синхронізувати ратифікацію Харківських угод з Російською Думою.

Вони повністю відкрили український простір для експансії проповідників "русского мира". Для інформаційного, економічного, освітнього, духовного вторгнення.

Здавалось, що більше можна зробити, щоб догодити "старшому брату"? А тепер вони скиглять і жаліються, що Росія хоче надто багато...
Щоб адекватно оцінити існуючий стан речей в українсько-російських відносиах, необхідно зрозуміти одну просту істину: це не правда, що Росія від України хоче надто багато. Правда в тому, що Росія хоче ВСЕ!!!


http://blogs.pravda.com.ua

Подiлитись посиланням: