Підпиши петицію за звільнення Анатолія Могильова з посади міністра внутрішніх справ!                         У Києві відбудеться акція "Опір цензурі" на підтримку свободи слова                       

streetreiser

patriot36

atlantida

orysia

patriot

libertylee

Фотина

Українець

sivergrad

Novik-007

Тимур книш

Андрій Денисенко

feodot

allo

rr2011
В наших лавах зараз:
236 людей

Приєднуйся до ОПОРУ

Реєстрація
 • Статті
  Якщо законопроект Табачника приймуть – буде революція


  Навчальний рік, що закінчився, ознаменувався бурхливими студентськими протестами у відповідь на ініціативи та нововведення “головного освітянина” Дмитра Табачника. Але перед тим, як роз’їхатися по домівках і курортах, молодь пообіцяла міністру гарячу осінь. Тож чого чекати восени від студентства?


  14.07.2021 Читати повністю
   
  Режим Януковича в цифрах і фактах. Вмикай ОПІР – вимкни Януковича!

  УКРАЇНЦІ ЗУБОЖІЮТЬ:

  За даними ООН в 2010 році реальні доходи українців упали на 10 %, рівень бідності зріс на 0,4 % і досяг 26,4 % (12,5 млн. осіб). 


  23.06.2021 Читати повністю
   
  Росія хоче ВСЕ


  Весело спостерігати, як Президент Янукович починає освоювати антиросійську риторику. Як спікери Партії Регіонів з нерозумінням і обуренням оцінюють позицію російської сторони і по переговорах по газу, і щодо митного союзу, і щодо введення мита на українські товари. Але найбільш кумедно виглядає прем'єр Азаров, коли огризається Путіну на переговорах про ціну на газ.


  10.06.2021 Читати повністю
   

  Всі статті

09.06.2021

Активісти "ОПОРУ" у Луганську протестують проти нових тарифів на перевезення

9 червня у Луганську активісти мережі громадянської  дії «ОПІР» разом з громадською організацією «Луганці» розмістили намет у центрі міста з вимогою повернути старий тариф на проїзд у громадському транспорті. 

Учасники акції заявили, що протягом тижня будуть чекати реакції влади та збиратимуть підписи за повернення старих тарифів. Якщо влада не відреагує, мітингувальники обіцяють не припиняти протести та залучати до них більше людей. 

Нагадуємо, що це не перший «транспортний мітинг».  Луганські активісти вже виходили під стіни міської ради з вимогою скасувати необґрунтоване підняття цін на перевезення у маршрутках.


Довідка:  18 травня Луганський міськвиконком прийняв необгрунтоване нічим рішення про зміну тарифів на проїзд у маршрутних таксі з 1, 75 до 2, 50 грн.

 

Подiлитись посиланням: