Підпиши петицію за звільнення Анатолія Могильова з посади міністра внутрішніх справ!                         У Києві відбудеться акція "Опір цензурі" на підтримку свободи слова                       

streetreiser

patriot36

atlantida

orysia

patriot

libertylee

Фотина

Українець

sivergrad

Novik-007

Тимур книш

Андрій Денисенко

feodot

allo

rr2011
В наших лавах зараз:
236 людей

Приєднуйся до ОПОРУ

Реєстрація
 • Статті
  Якщо законопроект Табачника приймуть – буде революція


  Навчальний рік, що закінчився, ознаменувався бурхливими студентськими протестами у відповідь на ініціативи та нововведення “головного освітянина” Дмитра Табачника. Але перед тим, як роз’їхатися по домівках і курортах, молодь пообіцяла міністру гарячу осінь. Тож чого чекати восени від студентства?


  14.07.2021 Читати повністю
   
  Режим Януковича в цифрах і фактах. Вмикай ОПІР – вимкни Януковича!

  УКРАЇНЦІ ЗУБОЖІЮТЬ:

  За даними ООН в 2010 році реальні доходи українців упали на 10 %, рівень бідності зріс на 0,4 % і досяг 26,4 % (12,5 млн. осіб). 


  23.06.2021 Читати повністю
   
  Росія хоче ВСЕ


  Весело спостерігати, як Президент Янукович починає освоювати антиросійську риторику. Як спікери Партії Регіонів з нерозумінням і обуренням оцінюють позицію російської сторони і по переговорах по газу, і щодо митного союзу, і щодо введення мита на українські товари. Але найбільш кумедно виглядає прем'єр Азаров, коли огризається Путіну на переговорах про ціну на газ.


  10.06.2021 Читати повністю
   

  Всі статті

14.07.2021Навчальний рік, що закінчився, ознаменувався бурхливими студентськими протестами у відповідь на ініціативи та нововведення “головного освітянина” Дмитра Табачника. Але перед тим, як роз’їхатися по домівках і курортах, молодь пообіцяла міністру гарячу осінь. Тож чого чекати восени від студентства?

Читати повністю
23.06.2021УКРАЇНЦІ ЗУБОЖІЮТЬ:

За даними ООН в 2010 році реальні доходи українців упали на 10 %, рівень бідності зріс на 0,4 % і досяг 26,4 % (12,5 млн. осіб). 

Читати повністю
10.06.2021Весело спостерігати, як Президент Янукович починає освоювати антиросійську риторику. Як спікери Партії Регіонів з нерозумінням і обуренням оцінюють позицію російської сторони і по переговорах по газу, і щодо митного союзу, і щодо введення мита на українські товари. Але найбільш кумедно виглядає прем'єр Азаров, коли огризається Путіну на переговорах про ціну на газ.

Читати повністю
24.05.2021Днями виповнився рік від дня загибелі студента Ігоря Індила. Ця резонансної події сколихнула все суспільство і вилилася в масові акції протесту проти свавілля міліції.

Та попри те винних так і не було покарано. Ба більше, кількість випадків загибелі українських громадян у міліцейських відділках після випадку з Індилом зросла в десятки разів.
Читати повністю
24.05.2021Ми будемо говорити про міліцію, а точніше про те, як тобі уникнути випадків приниження та жорстокості з боку правоохоронців. Сам розумієш – тема актуальна.  

Читати повністю
20.05.2021«Страшно, коли влада вважає народ своїми рабами, але ще страшніше, коли народ з цим згоден». Це не про нас. Події, які останнім часом відбуваються в Україні, свідчать – настрої протесту в суспільстві невпинно посилюються, і це нормальна реакція кожної людини на нереалізовані надії і невиконані обіцянки влади.

Читати повністю
12.05.2021Якби мати невимушений хист, щоб одним штрихом описати настрої, якими живемо сьогодні, то, можливо, вдалося б уникнути багатьох слів.

У п’єсі Ібсена головна героїня Нора закриває двері, рвучи з ляльковим домом попереднього життя.

Я пишу від власного імені, але здогадуюся, що мої почуття, відчуття і передчуття можуть бути близькими тисячам інших людей.
Читати повністю
06.05.2022Член оргкомітету мережі громадянської дії «ОПІР» Андрій Левус відповів на запитання відвідувачів сайту «Сіверщина»
Читати повністю
29.04.2022


Пропонуємо Вашій увазі інтерв’ю члена оргкомітету мережі громадянської дії «ОПІР» Андрія Левуса для сайту Molotoff.info

В річницю ратифікації Верховною Радою «харківських угод» між Україною і Росією, що продовжили термін базування ЧФ в Криму до 2042 року, пройшла всеукраїнська акція протесту «День опору окупації», яку організувала мережа громадської дії «ОПІР». Це не перша акція руху, яка привернула увагу громадськості та ЗМІ.

Читати повністю
28.04.2022


Інтерв'ю народного депутата, члена оргкомітету мережі громадянської дії "ОПІР" Андрія Парубія для сайту Флот 2017.

Послезавтра исполнится год с момента ратификации «харьковских соглашений» Верховной Радой Украины. За прошедшее время отношение граждан Украины к упомянутым договорам значительно ухудшилось. 27 апреля в Киеве и других регионах состоятся акции протеста с требованием денонсации этих договоров.
Читати повністю
 • 1
 • 2